Wystawa 2020

Wystawa 2020

Bałtycka Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików - Gdańsk 2020.

Komitet Organizacyjny Bałtyckiej Wystawy Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików powołany przez Trójmiejski Związek Hodowców Gołębi Rasowych, Drobiu, Ptaków Ozdobnych, Królików i Drobnych Zwierząt zaprasza hodowców gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików zrzeszonych w związkach, klubach i stowarzyszeniach Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, a także w innych organizacjach uznanych przez Federację Europejską, do wzięcia udziału w Bałtyckiej Wystawie Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików w ramach, której odbędą się również wystawy klubowe gołębi rasy: GDAŃSKI WYSOKOLOTNY - SOKÓŁ GDAŃSKI i BIAŁOGŁÓWKA GDAŃSKA KRÓTKODZIOBA BIAŁOGŁÓWKA GĄBIŃSKA i BIAŁOGŁÓWKA ELBLĄSKA

Wystawa odbędzie się w nowoczesnej hali Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku - Letnicy ul. Żaglowa 11 (koło „Stadionu Energa Gdańsk” mapka poniżej) w terminie 22–23 lutego 2020 r.

Aby zgłosić swoje eksponaty na wystawę proszę wypełnić elektroniczną kartę zgłoszenia lub pobrać wniosek i wypełnić ręcznie, a następnie wysłać na adres podany na wniosku zgłoszenia.

Dniem kończącym przyjmowanie zgłoszeń i opłat regulaminowych jest 10 lutego 2020 r.

Pełny regulamin wraz z kartą zgłoszenia i oficjanym zaproszeniem w wersji do druku znajdziesz w dziale "Druki do pobrania".

Twoje elektroniczne zgłoszenie potwierdzone zostanie zwrotnym mailem, który jest jednocześnie potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Jeśli nie dostaniesz takiego potwierdzenia w ciągu 7 dni, napisz informację na adres andrzej@golebietrojmiejskie.pl

Elektroniczne zgłoszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę
Regulamin Wystawy
Karta zgłoszenia metodą tradycyjną [doc]
Karta zgłoszenia metodą tradycyjną [pdf]